MIPA LAKIER BEZBARWNY EKSPRESOWY CX11+HS25 1,5L

12732501872

Nowy produkt

167,99 zł

- +

Producent: MIPA

 
Więcej informacji

MIPA LAKIER BEZBARWNY EKSPRESOWY CX11+HS25 1,5L KPL

Mipa 2K-Express-Klarlack CX 11 to lakier bezbarwny o niskiej lepkości, do szybkiego i wydajnego lakierowania renowacyjnego (technologia ekspresowa), gdzie generalnie nie jest konieczne suszenie w kabinie lakierniczej.

Dzięki specjalnej recepturze Mipa 2K-Express-Klarlack CX 11 bardzo szybko utwardza się w temperaturze pokojowej (20 °C) i już po ok. 50 minutach suszenia może być polerowany ręcznie. Przy bardziej intensywnych pracach polerskich przy użyciu maszyny polerskiej jest to możliwe po ok. 90 minutach. Dzięki temu można zmniejszyć koszty związane z ogrzewaniem. Jednocześnie następują bardzo duża oszczędność czasu, ponieważ prace lakiernicze nie muszą być przerywane przerwami na ogrzewanie.

Mipa 2K-Express-Klarlack CX 11 nadaje się szczególnie do częściowego lakierowania samochodów i naprawy punktowej. Gotowy do użycia po dodaniu utwardzacza. Odporny na wpływy środowiska i czynniki atmosferyczne, odporny na żółknięcie, zapewnia trwałe utrzymanie połysku, a także jest bardzo odporny na zarysowania.

Wydajność: 6,8 – 8,6 m²/l

Promocje

Obecnie brak promocji

9 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0