Nowy

RUPES MASZYNA POLERSKA LHR15ES STD

Nowy produkt

RUPES MASZYNA POLERSKA LHR15ES STD

Więcej szczegółów

1 720,00 zł

Ostatnie egzemplarze!

- +

 
Więcej informacji

RUPES MASZYNA POLERSKA LHR15ES STD

Profesjonalna polerka, która pozwala na uzyskanie doskonałych efektów podczas prac polerskich w krótszym czasie.

Cechy charakterystyczne dla nowej polerki firmy RUPES:

  1. mniej czynności;
  2. krótszy czas pracy; 
  3. lepsze efekty.

Dzięki innowacyjnej konstrukcji i nowej technologii, polerki orbitalne firmy RUPES są bardziej wydajne w porównaniu do tradycyjnych polerek rotacyjnych.

W przeciwieństwie do polerek rotacyjnych, maszyny orbitalne nie pozostawiają hologramów, czyli mikro uszkodzeń powstałych na skutek agresywnego ruchu rotacyjnego. Ruch orbitalny umożliwia zatem uzyskanie doskonałych wyników pracy w prosty i bezpieczny sposób.

Polerowanie zawsze uważane było za czynność, która wymaga dużego doświadczenia i sporych umiejętności. Niedoświadczenie może faktycznie doprowadzić do uszkodzenia powierzchni i szczególnie na ostrych krawędziach i narożnikach.

RUPES wyeliminowała te zagrożenia wraz z wprowadzeniem na rynek nowej maszyny polerskiej Big Foot, która umożliwia również mniej doświadczonym operatorom osiągnięciem profesjonalnych rezultatów.

Celem każdego detalisty jest zawsze osiągnięcie połysku i głębi koloru. RUPES projektując swoje polerki, przyjął te wymogi jako priorytet w celu umożliwienia osiągnięcia unikalnych i niezwykłych rezultatów.

Maksymalną kontrola polerki, oraz łatwość jej użycia, umożliwiają uzyskanie wysokiej jakości wyników przy mniejszym wysiłku operatora.

Powierzchniowa temperatura musi być utrzymywana w granicach określonych limitów bezpieczeństwa. Orbitalny ruch i parametry techniczne nowych polerek RUPESA pozwalają utrzymać powierzchowne temperatury w akceptowalnym limicie eliminującym ryzyko "spalenia" zewnętrznej warstwy lakieru.

Nowe RUPES Big Foot pozwala wykorzystać całą powierzchnię gąbki. Przy użyciu tradycyjnych polerek, konieczne jest utrzymanie kontu nachylenia w stosunku do powierzchni roboczej, ze względu na wysokie temperatury, które tworzą się na polerowanej powierzchni, przez co zmniejsza to powierzchnię użytkową gąbki do 40%.

Dane techniczne:

  • Regulacja prędkości
  • Waga: 2.6 kg
  • Obroty: 2000 - 5000 RPM
  • Moc: 500 W
  • Skok: 15 mm
  • Tarcza robocza: 125mm
  • Gwint mocujący: M8 (F)

Promocje

Obecnie brak promocji

15 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0