SUNMIGHT FILM PAPIER ŚCIERNY KRĄŻEK 150MM P800

9938795779

Nowy produkt

177,00 zł

1 szt.
Ostatnie egzemplarze!

- +

Producent: SUNMIGHT

 
Więcej informacji

SUNMIGHT FILM to wysokiej jakości materiał ścierny na folii, to produkt o równej, wytrzymałej powierzchni, która pozwala na staranniejsze wykończenie i dłuższy czas pracy materiału, doskonale sprawdza się w każdej sytuacji, nie rozrywając się przy szlifowaniu narożników i kantów.

Dlaczego folia?

Folia jest znacznie bardziej wytrzymała i trudniejsza do rozerwania niż papier. Wysoka wytrzymałość oznacza dłuższy cykl życia produktu, a równa powierzchnia zapewnia dokładne wykończenie. Materiały ścierne na folii są najlepszym rozwiązaniem do szlifowania na mokro i na sucho.

Dlaczego SUNMIGHT?

Materiały ścierne SUNMIGHT na folii są produkowane z najlepszej jakości ziarna, doskonałej żywicy oraz posiadają dodatkową powłokę odpylającą, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe i wydajniejsze od produktów konkurencji. Doskonałe szlifowanie i długi cykl życia. Wysokiej jakości ziarno i mocno wiążąca żywica zapewniają szybsze i ostrzejsze szlifowanie oraz wyższą wytrzymałość niż produkty konkurencyjne. Wysoka wytrzymałość. Podłoże foliowe jest bardzo wytrzymałe dzięki czemu nie rozrywa się w czasie pracy i świetnie radzi sobie podczas szlifowania brzegów, różnego rodzaju narożników oraz pozostałych nieregularnie ukształtowanych powierzchni.

Idealna powierzchnia szlifowania dzięki doskonale równej powierzchni podłoża,dyski foliowe pozostawiają znacznie lepszą powierzchnię szlifowaną,nie pozostawiając niepożądanych wtrąceń w postaci głębokich rys.Przy wysokich granulacjach ułatwia to m.in.późniejsze polerowanie powierzchni szlifowanej.Mniej problemów z utratą ziarna.Specjalnie opracowana technologia klejenia ziarna do podłoża (żywica na żywicę) znacznie redukuje problem utraty ziarna podczas szlifowania,co może być powodem powstawania dodatkowych defektów (rys) na szlifowanej powierzchni.

Dane techniczne

Ziarno: tlenek aluminium klasy premium

Podkład: folia poliestrowa

Spoiwo: żywica fenylowa

Powłoka: otwarta

Gradacja: P 800

średnica: 150 mm

Ilość otoworów: 15

100 szt

Promocje

Obecnie brak promocji

20 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0