Walcom Genesi Carbonio duży zestaw pistoletów w walizce

Nowy produkt

Walcom Genesi Carbonio duży zestaw pistoletów w walizce

Więcej szczegółów

 
Więcej informacji

WALCOM GENESI CARBONIO zestaw pistoletów w walizce

Genesi Carbonio 360 EVO to najlżejszy pistolet na rynku - tylko 360 gram. Wykonany z ultra wytrzymałego włókna węglowego. Model EVO to z kolei ewolucja modelu 360 light. Dzięki zintegrowanemu regulatorowi powietrza i cyfrowemu manometrowi podłączonemu bezpośrednio do korpusu pistoletu natryskowego 360 EVO jest jeszcze lżejszy i łatwiejszy w obsłudze, a ergonomia i wygoda połączone są z najwyższą wydajnością (ponad 70% transferu materiału w technologii HALO).

Zestaw zawiera :

  • 1 x pistolet lakierniczy WALCOM GENESI CARBONIO 360 halo base 1.3mm
  • 1 x pistolet lakierniczy WALCOM GENESI CARBONIO 360 halo clear 1.3mm
  • lampa do pistoletu WALCOM TRUE LIGHT 360
  • 1 x specjalna dysza “MP” do aplikacji lakieru bezbarwnego, aby osiągnąć efekt tzw. lustra
  • 2 x manometr elektroniczny WALCOM
  • 2 x adapter pps 1.0
  • 2 x zestaw uszczelniaczy

Genesi Carbonio 360 evo HALO Clear - do aplikacji lakierów bezbarwnych

Genesi Carbonio 360 Evo to ewolucja modelu 360 light, dzięki zintegrowanemu regulatorowi powietrza na wlocie powietrza i cyfrowemu manometrowi podłączonemu bezpośrednio do korpusu pistoletu natryskowego jest jeszcze lżejszy i łatwiejszy w obsłudze, ergonomia i wygoda połączone są z super wydajnością.

Genesi Carbonio 360 Evo w przeciwieństwie do konkurencji nie wymaga stosowania zatyczek ochronnych do spryskiwacza, wystarczy zamknąć wlot powietrza i jest on natychmiast gotowy do mycia. Technologia Hte została certyfikowana przez laboratoria UDRI pod kątem najwyższej wydajności transferu i dała najlepszy wynik. Jest dostępny w wersji standardowej z czystą nasadką powietrzną, aby odtworzyć końcowe wykończenie podobne do oryginalnego samochodu oraz w wersji MP dla efektu "lustrzanego szkła" i drobniejszego rozpylania.

WALCOM GENESI CARBONIO EVO HALO BASE - do aplikacji lakierów bazowych

to ewolucja modelu 360 light, dzięki zintegrowanemu regulatorowi powietrza na wlocie powietrza i cyfrowemu manometrowi podłączonemu bezpośrednio do korpusu pistoletu natryskowego jest jeszcze lżejszy i łatwiejszy w obsłudze, ergonomia i wygoda połączone są z super wydajnością. Genesi Carbonio 360 Evo w przeciwieństwie do konkurencji nie wymaga stosowania zatyczek ochronnych do spryskiwacza, wystarczy zamknąć wlot powietrza i jest on natychmiast gotowy do mycia.

360 TRUE LIGHT EVO

Imitująca światło dzienne, technologia LED

Współczynnik oddawania światła CRI>96

Uniwersalna, dopasowuje się do 90% pistoletów lakierniczych na rynku, dzięki 4 gumowym pierścieniom o różnych średnicach

Bateria Li-Ion gwarantuje do 2h pracy przy maksymalnej mocy i dodatkowo 1h przy 50% mocy, szybko się ładuje w kilka godzin

Waga tylko 148 gram.

Promocje

Obecnie brak promocji

28 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0