MIPA EPX + EPH Podkład epoksydowy 0,8L+0,8L

10528647915

Nowy produkt

MIPA EPX + EPH Podkład epoksydowy 0,8L+0,8L 

Więcej szczegółów

136,00 zł

7 szt.

- +

 
Więcej informacji

Mipa 2K EP-Expressprimer EPX

Szybkoschnący, bezchromianowy podkład mokry-na-mokry na bazie epoksydowej do zastosowania w lakiernictwie samochodów osobowych i użytkowych. Dzięki swojej bardzo dobrej rozlewności, szybkiemu czasowi suszenia przy jednocześnie optymalnej absorpcji mgiełki lakierniczej, polakierowanie możliwe jest już po 20-30 minutach przy jednoczesnym zachowaniu optymalnego połysku. W razie potrzeby Mipa 2K EP-Expressprimer EPX może być szlifowany po 3-4 godzinach suszenia w temperaturze 20°C.

Możliwość szpachlowania po 30 min. w temperaturze 60°C lub 12 h w temperaturze pokojowej. W przypadku pokrycia podkładu EPX szpachlówką lub szpachlówką natryskową Mipa P60S, nie przekraczać grubości max. 25 µm w 1 jednym natrysku. Jeżeli będą konieczne większe grubości, Mipa

Mipa 2K EP-Expressprimer EPX Informacje o produkcie d 0217 Produkt przeznaczony wyłącznie do profesjonalnego użytku. Dane zawarte w niniejszej karcie technicznej zamieszczono wyłącznie w celach informacyjnych. Informacje o produkcie odpowiadają obecnemu stanowi wiedzy i bazują na długoletnim doświadczeniu w produkcji materiałów lakierniczych. Nie są one jednakże wiążące i nie dają gwarancji poprawności. Należy przestrzegać zaleceń zawartych w kartach danych bezpieczeństwa jak i ostrzeżeń podanych na opakowaniu. Informujemy, że nie jesteśmy zobowiązani do przeprowadzania aktualizacji danych, jednakże zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub uzupełnienia treści informacji bez wcześniejszej zapowiedzi.

EP-Expressprimer EPX można nanieść na sucho do grubości 120µm. W tym przypadku należy dotrzymać 16 h czasu suszenia w temperaturze pokojowej. W przypadku suszenia dłuższego niż 48 h, podkład należy przeszlifować. Szlifowanie papierem ściernym P 400 na sucho lub P 600 na mokro w lakierowaniu nawierzchniowym 1-warstwowym, w lakierowaniu nawierzchniowym 2-warstwowym zaleca się zastosowanie papieru ściernego P 500 / P 600 na sucho lub P 800 / P 1000 na mokro.

12 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0