Novol Classic Car szpachla natryskowa 2,7L KPL

13252736187

Nowy produkt

Novol Classic Car szpachla natryskowa 2,7L KPL

Więcej szczegółów

196,10 zł

1 szt.
Ostatnie egzemplarze!
 
Więcej informacji

Poliestrowa szpachlówka natryskowa z kolorystycznym wskaźnikiem poziomu polimeryzacji Mixing Indicator.

Szpachlówka natryskowa P-S służy do końcowej obróbki powierzchni pełniąc rolę szpachlówki wykańczającej. Skutecznie zmniejsza efekt tzw. siadania, posiada właściwości izolujące dla wcześniejszych warstw szpachlówki wypełniającej w przypadku zadozowania niewłaściwej ilości utwardzacza. Zastosowanie specjalnie wyselekcjonowanych wypełniaczy i żywic zmniejsza nie tylko efekt siadania do 5%, ale pozwala także na doskonałą obróbkę.

Obróbka zalecana nie wcześniej niż po 12-16 godzinach od aplikacji w temp. 20°C. "Mixing Indicator" pozwala wzrokowo ocenić dokładność wymieszania szpachlówki z utwardzaczem i uniknąć ewentualnych błędów w proporcjach mieszanych komponentów. Szpachlówka jest intensywnie błękitna, po zmieszaniu z utwardzaczem zmienia barwę na szaroniebieską, by po zakończaniu procesu polimeryzacji stać się białą.

W szpachlówkach poliestrowych naturalnym zjawiskiem jest proces sedymentacji i wypływania części żywicy wraz z barwnikiem na powierzchnię. Jest to zjawisko jak najbardziej normalne i powszechne dla tego typu produktów. Zawsze należy ujednolicić konsystencję produktu poprzez zamieszanie go przed połączeniem z utwardzaczem.

WŁAŚCIWOŚCI:

  • Wyrób zaprojektowany i dedykowany do renowacji pojazdów zabytkowych
  • Możliwość aplikacji grubych warstw
  • Wysoka wydajność
  • Doskonałe krycie i rozlewność
  • Doskonałe właściwości wypełniające

3 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0