Zestaw do czyszczenia wnętrza samochodu DETURNER

12146710191

Nowy produkt

ZESTAW DO CZYSZCZENIA WNĘTRZA SAMOCHODU DETURNER

Więcej szczegółów

79,00 zł

3 szt.
Ostatnie egzemplarze!

- +

 
Więcej informacji

Zestaw zawiera:

- Środek do mycia Deturner Interior Cleaner  0,25L 1x

- Deturner Interior Dressing do wnętrza kokpitu 0,25L 1x

- HYDRO GLASS CLEANER DETURNER PŁYN DO SZKŁA 250 ML 1x

Środek do mycia Deturner Interior Cleaner 0,25L

Gotowy i wydajny produkt do czyszczenia elementów wnętrza takich jak: plastik, winyl, tapicerka a nawet skóry. Posiada właściwości antybakteryjne.

Jego neutralne pH i brak szkodliwych substancji powoduje że jest bezpieczny dla wszystkich powierzchni. Sprawi że jednym przeciągnięciem mikrofibry wyczyścimy brud, kurz, tłuszcz oraz pozostałości preparatów impregnujących.

Do usunięcia uporczywych zabrudzeń można użyć pędzelka lub szczoteczkę. Przygotowuje powierzchnie pod aplikacje dressingu. Posiada przyjemny delikatny zapach który nie dusi.

Deturner Interior Dressing do wnętrza kokpitu 0,25L

Odżywia wszystkie powierzchnie wewnątrz samochodu takie jak plastik, winyl oraz guma. Jego głównym zadaniem jest uwydatnienie barwy oraz konserwacja elementów plastikowych.

Nie zawiera w składzie rozpuszczalników, a formuła opiera się na składnikach naturalnych, dzięki temu wszystkie powierzchnie odzyskują dawne nawilżenie i koloryt, pozostawiając efekt satyny.

Dzięki filtrom UV tworzy ochronną warstwę zabezpieczającą i antystatyczną zmniejszając przyczepność brudu. Pozostawia po sobie przyjemny zapach wewnątrz.

HYDRO GLASS CLEANER DETURNER PŁYN DO SZKŁA 250 ML

Dokładnie czyści wszystkie rodzaje szkła, nie pozostawiając smug. Potrafi szybko odparować, a powierzchnie pozostawi śliską z lekkim efektem hydrofobowym. Doskonale usuwa zanieczyszczenia mineralne i organiczne takie jak: water spoty, ptasie odchody, film nikotynowy i ślady palców. Pomaga utrzymać szyby nieskazitelnie czyste.

Sposób użycia:

  1. Zalecamy używania rękawiczek żeby nie przenosić brudu i tłuszczu z dłoni na mikrofibrę.
  2. Użyj mikrofibrę o strukturze waflowej lub gładkiej. Spryskaj ją lub szybę płynem i przemyj.
  3. W razie konieczności dotrzyj powierzchnia suchą stroną mikrofibry.

1 inny produkt w tej samej kategorii:

Menu

Porównaj 0