RUPES ZESTAW POLERSKI PASTA 1L + FUTRO POLERSKIE

11450817407

Nowy produkt

235,00 zł

3 szt.
Ostatnie egzemplarze!

- +

Producent: RUPES

 
Więcej informacji

RUPES ZESTAW POLERSKI PASTA 1L + FUTRO POLERSKIE

- RUPES PASTA D-A FINE 1L

- RUPES FUTRO POLERSKIE D-A MEDIUM

RUPES FUTRO POLERSKIE D-A MEDIUM 130/145MM

Futro polerskie RUPES D-A MEDIUM wykonane jest w 100% z naturalnej wełny owczej. Przeznaczone jest do użytku z maszynami polerskimi RUPES. Tarcza wykonana jest z dwóch różnych długości włókien (8 mm i 6 mm), dającymi dwukrotnie gęstsze futro w porównaniu z tradycyjnymi tarczami wełnianymi. Taka konfiguracja włókien zapewnia równowagę pomiędzy siłą cięcia i możliwościami wykończeniowymi.

Podkładka wykonana jest z sztywnej gąbki o otwartej strukturze komórkowej. Tarcza polerska doskonale radzi sobie z usuwaniem lekkich i ciężkich śladów zawirowań, głębszych zarysowań, śladami utleniania z dowolnego lakieru.

Tarcza polerska Średnio twarda, Średnio ścierna.

130/145mm

RUPES PASTA POLERSKA D-A FINE 1L

Pasta Rupes DA Fine została stworzona z myślą o wykończeniu lakieru na wysoki połysk podczas polerowania polerką Dual Action i Tripple Action (LK 900E).

Zauważalne cięcie, imponujący połysk, bezpieczna dla lakieru i lakierni (nie zawiera silikonu i rozpuszczalników). Idealna dla osób szukających pasty wykańczającej.

Pasta zawiera środki obniżające temperaturę pracy, co pozwala wydłużyć czas pracy ścierniwa i ograniczyć zużycie gąbki.

W połączeniu z gąbkami Big Foot Fine lub wełnami Wool Fine pasta DA Fine pozostawi doskonałe wykończenie lakierowanych powierzchni samochodowych, żelkotu i podobnych materiałów.

Promocje

Obecnie brak promocji

7 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0