RUPES ZESTAW POLERSKI PASTA 1L + FUTRO POLERSKIE

11450790417

Nowy produkt

235,00 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Producent: RUPES

 
Więcej informacji

RUPES ZESTAW POLERSKI PASTA 1L + FUTRO POLERSKIE

- RUPES D-A COARSE 1L

- RUPES FUTRO POLERSKIE D-A COARSE

RUPES PASTA POLERSKA D-A COARSE 1L

Pasta Rupes DA Coarse została stworzona z myślą o maksymalnej wydajności podczas polerowania polerką Dual Action i Tripple Action (LK 900E).

Bezpieczna dla lakieru i lakierni (nie zawiera silikonu i rozpuszczalników), idealna dla osób oczekujących szybkich rezultatów, łatwego użytkowania i niskiego pylenia. Pasta zawiera środki obniżające temperaturę pracy, co pozwala wydłużyć czas pracy ścierniwa i ograniczyć zużycie gąbki. W połączeniu z gąbkami Big Foot Coarse lub wełnami Wool Coarse pasta DA Coarse usuwa rysy P1500 z większości lakierowanych powierzchni samochodowych, żelkotu i podobnych materiałów.

RUPES FUTRO POLERSKIE D-A COARSE 130/145MM

Futro polerskie RUPES D-A COARSE wykonane jest w 100% z naturalnej wełny owczej. Przeznaczone jest do użytku z maszynami polerskimi RUPES. Tarcza wykonana jest z dwóch różnych długości włókien (8 mm i 6 mm), dającymi dwukrotnie gęstsze futro w porównaniu z tradycyjnymi tarczami wełnianymi. Taka konfiguracja włókien zapewnia równowagę pomiędzy siłą cięcia i możliwościami wykończeniowymi.

Podkładka wykonana jest ze sztywnej gąbki o otwartej strukturze komórkowej. Tarcza polerska doskonale radzi sobie z usuwaniem lekkich i ciężkich śladów zawirowań, głębszych zarysowań, śladami utleniania z dowolnego lakieru.

Tarcza polerska twarda, mocno ścierna.

130/145mm

Promocje

Obecnie brak promocji

7 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0