RUPES ZESTAW D-A COARS GĄBKA + PASTA 0,25L

11446061702

Nowy produkt

109,00 zł

2 szt.
Ostatnie egzemplarze!

- +

Producent: RUPES

 
Więcej informacji

RUPES ZESTAW D-A COARS GĄBKA POLERSKA NIEBIESKA 130/150MM + PASTA D-A COARSE 0,25L

RUPES PAD GĄBKA POLERSKA NIEBIESKA 130/150MM

RUPES D-A COARSE

D-A Coarse to najbardziej agresywna gąbka w ofercie Bigfoot. Została zaprojektowana do pracy zarówno na polerkach Dual Action, jak i Mille Tripple Action. Unikalna struktura otwarto komórkowa, usuwa drobne i  poważniejsze zarysowania z większości lakierowanych powierzchni.

Krawędź gąbki została zaokrąglona, zwiększając kontorlę prowadzenia urządzenia na przetłoczeniach.

Każda gąbka jest pakowana pojedynczo w metalicznym woreczku, zabezpieczając ją przed przypadkowym uszkodzeniem, zanieczyszczeniem i promieniami UV.

RUPES PASTA POLERSKA D-A COARSE 0,25L

Pasta Rupes DA Coarse została stworzona z myślą o maksymalnej wydajności podczas polerowania polerką Dual Action i Tripple Action (LK 900E).

Bezpieczna dla lakieru i lakierni (nie zawiera silikonu i rozpuszczalników), idealna dla osób oczekujących szybkich rezultatów, łatwego użytkowania i niskiego pylenia. Pasta zawiera środki obniżające temperaturę pracy, co pozwala wydłużyć czas pracy ścierniwa i ograniczyć zużycie gąbki. W połączeniu z gąbkami Big Foot Coarse lub wełnami Wool Coarse pasta DA Coarse usuwa rysy P1500 z większości lakierowanych powierzchni samochodowych, żelkotu i podobnych materiałów.

Promocje

Obecnie brak promocji

7 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0