RUPES D-A ZESTAW PAST POLERSKICH 3x0,25L

11450752096

Nowy produkt

194,00 zł

2 szt.
Ostatnie egzemplarze!

- +

Producent: RUPES

 
Więcej informacji

RUPES D-A ZESTAW PAST POLERSKICH 3x0,25L

-RUPES D-A COARSE 0,25L

-RUPES D-A FINE 0,25L

RUPES WOSK UNO PROTECT 0,25L

RUPES PASTA POLERSKA D-A COARSE 0,25L

Pasta Rupes DA Coarse została stworzona z myślą o maksymalnej wydajności podczas polerowania polerką Dual Action i Tripple Action (LK 900E).

Bezpieczna dla lakieru i lakierni (nie zawiera silikonu i rozpuszczalników), idealna dla osób oczekujących szybkich rezultatów, łatwego użytkowania i niskiego pylenia. Pasta zawiera środki obniżające temperaturę pracy, co pozwala wydłużyć czas pracy ścierniwa i ograniczyć zużycie gąbki. W połączeniu z gąbkami Big Foot Coarse lub wełnami Wool Coarse pasta DA Coarse usuwa rysy P1500 z większości lakierowanych powierzchni samochodowych, żelkotu i podobnych materiałów.

RUPES PASTA POLERSKA D-A FINE 0,25L

Pasta Rupes DA Fine została stworzona z myślą o wykończeniu lakieru na wysoki połysk podczas polerowania polerką Dual Action i Tripple Action (LK 900E).

Zauważalne cięcie, imponujący połysk, bezpieczna dla lakieru i lakierni (nie zawiera silikonu i rozpuszczalników). Idealna dla osób szukających pasty wykańczającej.

Pasta zawiera środki obniżające temperaturę pracy, co pozwala wydłużyć czas pracy ścierniwa i ograniczyć zużycie gąbki.

W połączeniu z gąbkami Big Foot Fine lub wełnami Wool Fine pasta DA Fine pozostawi doskonałe wykończenie lakierowanych powierzchni samochodowych, żelkotu i podobnych materiałów.

RUPES UNO PROTECT PASTA+WOSK 2w1 0,25L

Rupes UNO PROTECT Big Foot jest profesjonalną pastą polerską. Poleruje i zabezpiecza lakier w "jednym kroku". Usuwa lekkie defekty lakieru, efekt hologramu i pozostawia wykończenie o bardzo wysokim połysku.

Rupes One Step Polish & Sealant gwarantuje szybkie rezultaty przy minimalnym nakładzie pracy.

Poleruje powierzchnię na wysoki połysk‎ i wydobywa głębię koloru dzięki bogatej mieszance polimeru, silikonu i karnauby.‎

Pasta Rupes UNO PROTECT poleruje powierzchnię na wysoki połysk i wydobywa głębię koloru, jednocześnie zapewniając trwałą warstwę ochronną nawet do 90 dni po aplikacji.

Siłę cięcia i wykończenia powierzchni regulujemy dobierając właściwą twardość pada polerskiego.

Poza doskonałymi właściwościami polerującymi i zabezpieczającymi Uno Protect uwalnia bogaty, przyjemny, wiśniowy zapach.

Rupes UNO PROTECT przeznaczona jest do stosowania z maszynami polerskimi RUPES Dual Action (oscylacyjno-rotacyjne), RUPES Rotary (rotacyjne), Rupes Gear Driven (z napędem planetarnym) oraz wszystkimi rodzajami padów, gąbek i futer polerskich Rupes Big Foot

Promocje

Obecnie brak promocji

7 innych produktów które mogą Ci się spodobać...

Menu

Porównaj 0